اخبار دیجیتال مارکتینگسئو سایت

گزارشات سرعت سایت در کنسول گوگل اضافه شد

آپدیت جدید کنسول گوگل

گزارشات سرعت سایت در کنسول گوگل

گوگل با توجه به گزارشات رسمی که در ماه های گذشته مبنی بر اضافه کردن این ویژگی (سرعت سایت) در کنسول خبر داده بود ، آن را عملی کرد.

در حال حاضر گزارشات سرعت سایت برای هر دو دستگاه موبایل و دستکتاپ در کنسول گوگل وجود دارد

این ویژگی داده ها را از گزارشات تجربه کاربری کروم استخراج میکند و آدس صفحات را به صورت اتوماتیک در دسته های سریع ، متوسط ، کند قرار میدهد.

زمانی که خطاها یا گزارشاتی در این ابزار شناسایی شد ، میتوان برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین راهنمایی برای بهینه کردن آن صفحه روی آنها کلیک کرد ، که در آن صورت این ابزار شما را به صفحه Speed Insights گوگل هدایت میکند.

علاوه بر اینکه میتوانید صفحات کند و متوسط را برسی کنید ، میتوانید صفحات سریع را هم کلیک کنید و برسی کنید تا از عملکرد آنها مطلع شوید.

گوگل پیشنهاد میکند از این ابزار برای ردیابی و رفع مشکلات تجربه کاربری استفاده کنید و توصیه میکند زمانی که مسئله را برطرف کردید دوباره به گزارشات برگردید تا ببینید آیا واقعا پیشرفتی در عملکرد تجربه کاربری اتفاق افتاده است یا نه

طبق گفته گوگل :

این گزارشات در حال حاضر آزمایشی است ، به این معنی که به مرور زمان اصلاح و بهبود پیدا میکند ، ولی با این حال برخلاف آزمایشهای معمولی گوگل این ویژگی برای همه منتشر شده و قابل استفاده است.

 

به این post امتیاز دهید

بنیامین افشاری

اگر دوست داری با دنیای دیجیتال مارکتینگ و سئو آشنا بشی ، قبل از هر چیز لطفا به این پست امتیاز بده و اعلان سایت رو فعال کن و یا روی زنگوله سمت چپ سایت کلیک کن تا مطالب جدید رو از دست ندی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا