اخبار دیجیتال مارکتینگسئو سایت

کنسول گوگل به کاربران هشدار داد |سئوسایت

کنسول گوگل به کاربران هشدار داد

کنسول جستجوی گوگل در حال ارسال اطلاعیه ای مبنی بر مهاجرت از Http به Https است.

به طور خاص ارسال این اعلان ها به صاحبان سایت در مورد این است که , دیگر صفحاتی که با Http  هستند , در نتیجه جستجوی گوگل نمایش داده نمیشوند.

«اطلاعیه رسمی گوگل» :

« سیستم های گوگل اخیرا سایتهایی را شناسایی کرده اند که از Http به Https  مهاجرت کرده اند ، تقریبا ۸۰٪ از سایتهایی که با Http ایندکس شده بودند دیگر یافت نمیشوند ، به این معنی که در نتایج جدید گوگل نشان داده نمیشوند . اگر صفحات قبلی خود را به Https تغییر داده اید ، به ما کمک کنید تا آنها را شناسایی و جایگذین کنیم. »

با توجه به این اطلاعیه ، کاملا مشخص است که ۸۰٪ صفحات ، دیگر درنتایج جستجو نمایش داده نمیشوند. در نتیجه باید تغییر مسیر آدرس ها را برای تمام صفحات انجام دهیم. چرا که خود گوگل بدون در نظر گرفتن دستورالعمل هایی مثل (301 redirection) و یا موارد دیگه ، قادر به پیدا کردن صفحات جدید و جایگزین کردن آنها نیست.

در واقع این نوع تغییر و مهاجرت به ندرت و به صورت هماهنگ انجام میشه و گوگل تنها در این اطلاعیه ، به مدیران سایت اعلام میکنه که دلیل پیدا نشدن صفحات Http خود را بداند و در پی تغییر آن باشند.

 

به این post امتیاز دهید

بنیامین افشاری

اگر دوست داری با دنیای دیجیتال مارکتینگ و سئو آشنا بشی ، قبل از هر چیز لطفا به این پست امتیاز بده و اعلان سایت رو فعال کن و یا روی زنگوله سمت چپ سایت کلیک کن تا مطالب جدید رو از دست ندی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا