اخبار دیجیتال مارکتینگسئو سایت

معرفی موتور جستجوی جدید گوگل -مدرس دیجیتال مارکتینگ

معرفی موتور جستجوی جدید گوگل

جدیدترین اخبار دیجیتال مارکتینگ

گوگل نوع جدیدی از موتور جستجوی خود را راه اندازی کرد ، که به طور خاص به افراد در پیدا کردن اطلاعات مورد نیازشان کمک میکند.

نام این موتور جستجو (Dataset Search) است که به راحتی به میلیونها مجموعه داده در سراسر مخازن وب  دسترسی دارد ، با وجود اینکه این نسخه هنوز در حالت آزمایشی هست ولی تمام افراد میتوانند از آن استفاده کنند.

مدرس دیجیتال مارکتینگ

گوگل از مزایای این موتور جستجو برای روزنامه نگاران و دانشمندان میگوید :

“” در دنیای امروز روزنامه نگاران و دانشمندان زیادی زندگی میکنند ، ما Dataset Search را راه اندازی کردیم تا آنها بتوانند به راحتی به اطلاعات و نام افراد دسترسی داشته باشند و آنها را برای کارها و اهداف خودشان پیدا کنند. “”

نتایج این موتور جستجو از سایتهای ناشران و کتابخانه های دیجیتال و صفحات شخصی افراد به دست می آید.این موتور جستجو تا حد بسیار زیادی به نشانه گذاری هایی وابسته است که در ماه جولای افتتاح شد.

این نشانه گذاری ها به افراد اجازه میدهند که اطلاعات خوشان را بهتر برای گوگل توصیف کنند تا در نتیجه جستجو بهتر ظاهر شوند.

در حال حاظر از این موتور جستجو میتوان برای یافتن منابع و اطلاعات محیطی ، علوم اجتماعی و دولتی استفاده کرد.

هر چه افراد بیشتر از نشانه گذاری ها در مطالب خود استفاده کنند ، این موتور جستجو گسترش پیدا میکند و میشود برای یافتن دیگر منابع از آن استفاده کرد.

این موتور جستجو مانند دیگر موتورهای جستجو از ویژگی چند زبانه برخوردار است و مانند آنها کار میکند.

 

به این post امتیاز دهید

بنیامین افشاری

اگر دوست داری با دنیای دیجیتال مارکتینگ و سئو آشنا بشی ، قبل از هر چیز لطفا به این پست امتیاز بده و اعلان سایت رو فعال کن و یا روی زنگوله سمت چپ سایت کلیک کن تا مطالب جدید رو از دست ندی.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا